Hatmek Kursiyerleri Öğretmenleri Unutmadı

HATMEK KURSİYERLERİNDEN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NE ÖZEL SERGİ
Hatay Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (HATMEK) kursiyerleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel sergi düzenledi.
Her yaş ve meslek grubundan vatandaşın ücretsiz faydalandığı kurslarda kursiyerler, emeklerini bu sefer öğretmenler için sergiledi.
HATMEK kursiyerleri, bin bir emek ve zahmetle yaptığı rölyef, ahşap, cam boyama ve su kabağından gece lambalarını 24 Kasım’da öğretmenlerin beğenisine sundu.
Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğraflarının da yer aldığı sergide yapılan tüm çalışmalar konuklar tarafından beğeniyle karşılandı.
Sergideki tüm eserleri yakından inceleyen HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ülkü Tecimen, çalışmalar hakkında kursiyerlerden bilgi alarak tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Hatmek Kursiyerleri Öğretmenleri Unutmadı Hatmek Kursiyerleri Öğretmenleri Unutmadı Hatmek Kursiyerleri Öğretmenleri Unutmadı Hatmek Kursiyerleri Öğretmenleri Unutmadı Hatmek Kursiyerleri Öğretmenleri Unutmadı

Önceki İçerikİTSO Yönetimi Üyesi Olan Pamuk Kreşi Ziyaret Etti
Sonraki İçerikİTSO Kasım Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.