ARSUZ’DA “ÇOCUK OYUNLARI FESTİVALİ”

Arsuz Belediyesi Çocuk Oyunları Festivali, Arsuz Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleşti.
Arsuz Belediyesi tarafından bu yıl ilk defa gerçekleştirilen ve hem çocukların hem de ailelerin yoğun ilgi gösterdiği “Arsuz Belediyesi Çocuk Oyunları Festivali” büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Bu festivali her yıl gerçekleştirmek istediklerini belirten Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, bununla ilgili çalışmaları yapacaklarını belirtti. Başkan Asaf Güven, “ Okulların tatile girmesiyle çocuklarımızın eve kapanmalarını istemedik. Bu tatilin bir gününü de olsa onların eğlenmelerine ayırmak istedik. Onların iyi ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamaya çalıştık. Çocuklarımızın sevinçleri ve mutluluğu ile geçen bir gün olması bizi de çok mutlu etti. Bu etkinlikleri tekrarlayacağız. Hatta her yıl düzenleyerek festivale dönüştürmek için gerekli çalışmaları yapacağız. Ben katılım sağlayan tüm çocuklarımıza, ailelerine ve özellikle gösteri ekibine teşekkür ediyorum,” ifadelerini kullandı.
Kukla, köpük balon ve balon gösterisinin sahnelendiği çocuk oyunları festivalinde, çocuklar doyasıya eğlendi.

ARSUZ’DA “ÇOCUK OYUNLARI FESTİVALİ” ARSUZ’DA “ÇOCUK OYUNLARI FESTİVALİ” ARSUZ’DA “ÇOCUK OYUNLARI FESTİVALİ” ARSUZ’DA “ÇOCUK OYUNLARI FESTİVALİ” ARSUZ’DA “ÇOCUK OYUNLARI FESTİVALİ” ARSUZ’DA “ÇOCUK OYUNLARI FESTİVALİ”

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.