Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri Deniz Müzesini Ziyaret Ettiler

Kardeş oda olan Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleşen toplantı sonrası Deniz Müzesini ziyaret ettiler.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim ve Meclis üyeleri ve misafirlerle birlikte Deniz müzesini ziyaret ederek müze yetkililerinden bilgiler aldılar..
İskenderun’un Denizcilik ve donanmasındaki tarihi değerlerin sergilendiği müzeyi Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Meclis üyeleri ve misafirleri ilgi ile gezdiler.
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin, “Kardeş Odamız İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile Deniz Müzesi Yetkililerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri Deniz   Müzesini Ziyaret Ettiler Ordu Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri Deniz   Müzesini Ziyaret Ettiler Ordu Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri Deniz   Müzesini Ziyaret Ettiler Ordu Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri Deniz   Müzesini Ziyaret Ettiler Ordu Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri Deniz   Müzesini Ziyaret Ettiler

Önceki İçerikPREMATÜRE BEBEKLERDE EN SIK GÖRÜLEN SAĞLIK SORUNLARI
Sonraki İçerikİTSO’da ABD’ye Yapılacak Avantajlı Yatırımlar Değerlendirildi
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.