Hatay’da Eren Kış-2 Operasyonu başlatıldı

İçişleri Bakanlığı, Hatay’da 718 personelle ‘Eren Kış-2 Amanoslar Şehit Jandarma Er Esat Mengilli Operasyonu‘ başlatıldığını duyurdu.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, PKK terör örgütünü ülke gündeminden çıkarmak ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek amacıyla, Hatay’da ‘Eren Kış-2 Amanoslar Şehit Jandarma Er Esat Mengilli Operasyonu’ başlatıldı. Operasyonda Adana Jandarma Bölge Komutanlığı sevk ve idaresinde; Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 718 personel görev alıyor. Yurt içinde terörün tamamen ortadan kaldırılmasına yönelik yürütülen Eren kış operasyonlarının, halkın desteği ile inançlı ve kararlı bir şekilde başarı ile devam ettiği belirtildi.

Hatay’da Eren Kış-2 Operasyonu başlatıldı

Hatay’da Eren Kış-2 Operasyonu başlatıldı
ICISLERI BAKANLIGI, HATAY’DA OPERASYON BASLATILDIGINI DUYURDU.
FOTO-ANKARA-DHA

Hatay’da Eren Kış-2 Operasyonu başlatıldı Hatay’da Eren Kış-2 Operasyonu başlatıldı Hatay’da Eren Kış-2 Operasyonu başlatıldı

Önceki İçerikHaluk Levent AHBAP’a yapılan bağışların nerede kullanıldığını tek tek açıkladı
Sonraki İçerik3. doz aşı randevusu nasıl alınır?
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.