İTSO Başkan Yardımcısı YETER Valilik de düzenlenen 29 Ekim Resepsiyonuna Katıldı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yıl dönümü dolayısıyla Hatay Valisi Sayın Rahmi Doğan ve eşi Hanımefendi Gülden Gülüzar Doğan ev sahipliğinde düzenlenen resepsiyona, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin YETER ve Meclis Üyesi Bayram ALPAGÜL de katıldı.
Hatay Valiliği bahçesinde düzenlenen etkinliğe Hatay Milletvekilleri TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahin, Lütfi Kaşıkçı, 39. Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Hakan Tutucu, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Murat Fırat, Garnizon Komutanı P. Alb. Tayfun Çağan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkan Serkan Akman, Dışişleri Bakanlığı Hatay Temsilcisi Büyükelçi Serdar Cengiz, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, Vali Yardımcıları Aydın Tetikoğlu, Yusuf İzci, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük, İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş, Sahil Güvenlik İskenderun Grup Komutanı Yarbay Oğuz Emre Çiçek, İlçe Belediye Başkanları, Kurum İl Müdürleri, iş adamları, siyasi parti temsilcileri, dini kanaat önderleri, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin YETER, İTSO Meclis üyesi Bayram ALPAGÜL STK temsilcileri, askerî ve mülkî erkân, şehit yakınları ve gaziler katıldı.
Resepsiyon program İskenderun Teknik Üniversitesi Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvarı Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi E. Ender Arzuman ve yönetimindeki konservatuar öğrencilerinin sunduğu müzik dinletisi ile devam etti.
Oldukça güzel anlara sahne olan resepsiyon Vali Doğan ve Eşi Hanımefendi Gülden Gülüzar Doğan’ın konuklarını tek tek tokalaşarak uğurlaması ile son buldu.

İTSO Başkan Yardımcısı YETER  Valilik de düzenlenen 29 Ekim Resepsiyonuna Katıldı İTSO Başkan Yardımcısı YETER  Valilik de düzenlenen 29 Ekim Resepsiyonuna Katıldı İTSO Başkan Yardımcısı YETER  Valilik de düzenlenen 29 Ekim Resepsiyonuna Katıldı İTSO Başkan Yardımcısı YETER  Valilik de düzenlenen 29 Ekim Resepsiyonuna Katıldı İTSO Başkan Yardımcısı YETER  Valilik de düzenlenen 29 Ekim Resepsiyonuna Katıldı

Önceki İçerikOkullar Tatile Giriyor MEB Açıkladı
Sonraki İçerikMeteoroloji’den Şiddetli Fırtına Uyarısı