HBB BİSİKLET YOLU PROJESİNDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi, İskenderun Belediyesi ve İskenderun Teknik Üniversitesi tarafından ortak yürütülen Bisiklet Yolu Projesi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Kentin ulaşım ağını genişletmek ve iyileştirmek için çalışmalarını sürdüren Hatay Büyükşehir Belediyesi, bisiklet yollarının il genelinde yaygınlaşması için projelerine devam ediyor.
HBB ekipleri, proje kapsamında İskenderun sahil bandında 2 buçuk kilometrelik beton yol serimine başladı.
Şehir içinden de geçecek bisiklet yollarının yol çizgilerini çekmeye başlayan HBB ekipleri, proje için toplamda 30 kilometrelik yol çizgisi çekecek.
İSTE yerleşkesi ve İskenderun caddelerinden geçen bisiklet yolunun toplam uzunluğu 52 kilometre olacak.
İSTE kampüsü ve ilçenin farklı caddelerinde yer alan bisiklet yolu projesinin tamamlanması ile birlikte İskenderun yeni bir ulaşım ağına kavuşmuş olacak.

HBB BİSİKLET YOLU PROJESİNDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR HBB BİSİKLET YOLU PROJESİNDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR HBB BİSİKLET YOLU PROJESİNDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR HBB BİSİKLET YOLU PROJESİNDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR HBB BİSİKLET YOLU PROJESİNDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR HBB BİSİKLET YOLU PROJESİNDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR HBB BİSİKLET YOLU PROJESİNDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR HBB BİSİKLET YOLU PROJESİNDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Önceki İçerikRUS ŞEFLERDEN HATAY YEMEKLERİNE TAM NOT
Sonraki İçerikİskenderun Teknik Üniversitesi’nin ev sahipliğini yaptığı Uluslararası Kaynak Teknolojileri Konferansı ve Sergisi sona erdi
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.