Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Yönetimi Sahada Emekçilerle Omuz Omuza Veriyor

Güngör; “Birlikte Olduğumuz Müddetçe Emeğimiz Karşılıksız Kalmayacak”
Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve Şube Yönetimi sendikalı emekçileri sahada ziyaret ederek sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve Şube Yönetimi, İSDEMİR A.Ş Kok Müdürlüğü saha ve işyerlerini gezerek emekçilerle bir araya gelip hasbihal ettiler. Güngör, “Bizler de aynı tezgahlardan geçtik. Sizin gibi demirin tozunu yuttuk, Gece gündüz demeden çocuklarımız rızkı için emeğimizle çalıştık terimizi döktük. Şu an sizleri çok iyi anlıyoruz. Emek en yüce değer desturu ile hareket ettiğimiz birlik ve beraber olduğumuz müddetçe her zaman emeğimizin karşılığını alacağız. Bunu da hep birlikte başaracağız” dedi.

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Yönetimi Sahada Emekçilerle Omuz Omuza Veriyor Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Yönetimi Sahada Emekçilerle Omuz Omuza Veriyor Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Yönetimi Sahada Emekçilerle Omuz Omuza Veriyor Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Yönetimi Sahada Emekçilerle Omuz Omuza Veriyor

Önceki İçerikBİR HAYATA DOKUNABİLİRSEK
Sonraki İçerikHatay Valisi Rahmi Doğan, İdlib bölgesinde Briket evlerde inceleme Gerçekleştirdi
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.