BAŞARILI SPOR ADAMI FATİH TOLUYAĞ İSKENDERUNSPOR’DA

Türk futboluna uzun yıllar hizmet eden, kentimizin yetiştirdiği genç ve başarılı spor adamı Fatih Toluyağ, Turuncu Mavili ekip İskenderun Spor’da.
Konuyla ilgili açıklama yapan genç teknik adam Fatih Toluyağ, “Şehre yakışır stadyum, tesisleşme, ve üreten altyapı gibi projelerle ülkemizde ciddi anlamda ses getiren bu yapının bir parçası olmak için buradayım. Geçmişinde yıllarca Süper Lig’in kapısından dönmüş güzide kulübümüzün tekrar eski güzel günlerine dönmesi için inşallah tüm kategorilerde elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu bağlamda alt yaş kategorilerinde bölgemizin tüm yetenekli gençlerine sosyal ve kültürel anlamda da değer katıp sürekli üreterek hem İskenderunspor’a hemde ülke futboluna kazandırmak tek gayem olacak. Son olarakta şunu belirtmek isterim bu güzel yapının bir parçası olmamı sağlayan beni buraya layık gören değerli kulüp başkanımız Hakan Polat’a yönetim kuruluna ve teknik heyete tekrar teşekkür ediyorum hepimize hayırlı olsun” dedi.

BAŞARILI SPOR ADAMI FATİH TOLUYAĞ İSKENDERUNSPOR’DA BAŞARILI SPOR ADAMI FATİH TOLUYAĞ İSKENDERUNSPOR’DA BAŞARILI SPOR ADAMI FATİH TOLUYAĞ İSKENDERUNSPOR’DA

Önceki İçerikBAŞKAN TOSYALI, HİJYEN SETİ DAĞITIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR
Sonraki İçerikBAŞKAN SAVAŞ: SURİYELİ SIĞINMACILARIN DURUMU MİLLİ BİR MESELE
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.