Doğu Akdeniz ABİGEM’e Ziyaret

0
69

ATSO ve HESOB Himayesinde Bulunan Antakya Mobilyacılığının Geliştirilmesi Projesi Kapsamında Kurulan Ortak Üretim Merkezi ve Doğu Akdeniz ABİGEM Ziyaret Edildi.
ATSO ve HESOB himayesinde bulunan Antakya Mobilyacılığının geliştirilmesi projesi kapsamında kurulan ortak üretim merkezi ve Doğu Akdeniz ABİGEM ziyaret edildi.
ANMOGEP Ortak Üretim Merkezi ile Doğu Akdeniz ABİGEM’i ziyaret eden İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Tolga Depci, Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Selçuk Mıstıkoğlu, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez, burada ANMOGEP ve ABİGEM Genel Müdürü Samet Fırat Soydemir ve KOSGEB İl Müdürü Hayrettin Çevik’ten teknik bilgiler aldılar.
ANMOGEP ve ABİGEM Genel Müdürü Samet Fırat Soydemir, ANMOGEP Ortak üretim merkezinde oyma sanatı ve ahşap mobilya üzerine üretilen ürünler hakkında bilgiler verdi. KOSGEB İl Müdürü Hayrettin Çevik’de sunum yaparak, proje ile ilgili bilgiler verdi.
ANMOGEP ve ABİGEM Genel Müdürü Samet Fırat Soydemir, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Tolga Depci,Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Selçuk Mıstıkoğlu, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez, sunumun ardından ANMOGEP Ortak üretim merkezinde oyma sanatı ve ahşap mobilya üzerine üretilen ürünleri yerinde inceleme fırsatı buldular.

Doğu Akdeniz ABİGEM’e Ziyaret Doğu Akdeniz ABİGEM’e Ziyaret Doğu Akdeniz ABİGEM’e Ziyaret Doğu Akdeniz ABİGEM’e Ziyaret