ÖNCELİK ÖĞRENCİLERİN GÜVENLİĞİ

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte okullarına dönen öğrencilerin güvenliği için Hatay Büyükşehir Belediyesi görev başında.
Kent merkezinde yer alan okulların giriş çıkış saatlerinde oluşan trafik yoğunluğu sebebiyle bir dizi önlem alan HBB Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, öğrencilerin okullarına ve evlerine güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.
Alınan kapsamlı önlemlerin yanı sıra öğrenci servislerinin de rutin kontrollerini gerçekleştiren HBB zabıta ekipleri, yaya ve araç trafiğinin güvenliği için yapılan bu çalışmaların devam edeceğini belirtti.

HBB zabıta personellerinin gerçekleştirdiği uygulamaların yerinde ve başarılı olduğunu ifade eden veliler, çocuklarının güvenliği için hayata geçirilen bu çalışmadan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

ÖNCELİK ÖĞRENCİLERİN GÜVENLİĞİ ÖNCELİK ÖĞRENCİLERİN GÜVENLİĞİ ÖNCELİK ÖĞRENCİLERİN GÜVENLİĞİ ÖNCELİK ÖĞRENCİLERİN GÜVENLİĞİ

Önceki İçerikŞehitlerimiz Hatay’dan Memleketlerine Uğurlandı
Sonraki İçerikHBB BAŞKANI SAVAŞ: SURİYE’DE KALICI BARIŞTAN YANAYIZ
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.