Enderspor Mağazasında İskenderunsporun Ürünleri Sergileniyor

0
96

İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat’ın girişimleriyle yeniden heyecan yaşayan İskenderunspor, yeni sezona şampiyonluk parolasıyla girerken, ürünleri de Enderspor mağazasında satışa sunulmaya başladı.

İskenderun’un Atatürk Bulvarı üzerindeki Enderspor çatısı altında oluşturulan İskenderunspor Store, düzenlenen törenle İskenderunspor sevdalılarının hizmetine girdi.

Aynı zamanda İTSO Yönetim Kurulu Üyesi olan Mehmet Ünüvar’ın işlettiği Enderspor Mağazasının açılışı yoğun katılımla gerçekleşti.
Törene, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İTSO Başkanı Levent Yılmaz, Deniz Ticaret Odası Başkanı Kemal Kutlu, İskenderunspor A.Ş. Başkanı Hakan Bolat, İskenderun Spor CEO’su Jan Olde Riekerink, Teknik Direktör Ümit Karan, futbolcular ve taraftarlar katıldı.
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ise, otelde gerçekleştirilen imza törenindeki konuşmasını hatırlatarak, Teknik Direktör Ümit Karan’dan şampiyonluk isteğini yineledi.
Kulüp Başkanı Bolat, yönetim olarak her türlü çalışmaları yaptıklarını, şimdi sıranın taraftarlarda olduğunu ifade ederek, destek çağrısında bulundu.
Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesi şampiyonluk parolasıyla kesildi.
Mağazada ürünleri inceleyen Kaymakam Yönden ve Belediye Başkanı Tosyalı, mağaza sahibi Mehmet Ünivar’dan bilgiler aldı.
Törene katılan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, İskenderunspor’un hak ettiği yere gelmesi için el birliği ile takıma sahip çıkılması gerektiğine vurgu yaparak, “Yönetim Kurulu Üyemiz ve Enderspor Mağazası sahibi Mehmet Ünüvar Kardeşimize de hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum” dedi.
Protokol üyeleri, toplu şekilde İskenderunspor ürünleri önünde görüntü verirken, ilk alımı İskenderun Kaymakamı İskender Yönden yaptı. Yönden, bu alışverişi bir öncülük olsun ve kenti ile takımı sevdiğinden dolayı yaptığını vurguladı.

Enderspor Mağazasında İskenderunsporun Ürünleri Sergileniyor Enderspor Mağazasında İskenderunsporun Ürünleri Sergileniyor Enderspor Mağazasında İskenderunsporun Ürünleri Sergileniyor Enderspor Mağazasında İskenderunsporun Ürünleri Sergileniyor