33 kadın belgeselinde İskenderun’dan 5 Bayan İş insanı seçildi

Mersin’den sonra Hatay’da çekimlerine başlanacak olan 33 kadın belgeselinde İskenderun’dan 5 Bayan İş insanı seçilerek bir ilke imza attılar.
İskenderun ve Hatay’ın yakından tanıdığı başarılı iş İnsanlarımız gururumuz oldu.
Gazeteci /Yazar ve 33 kadın belgeseli proje tasarımcı ve yapımcısı Ufuk Cavlı Mersin‘de projenin tamamlandığını belirterek ” Hatay’da da birbirinden değerli 33 başarılı iş insanlarımız çekimlere dahil olacaktır” dedi.
33 kadın belgesi arasında yer alan İskenderunlu iş insanlarımızdan İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Sanem Akpınar, TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen, Arçelik Bölge Bayii Vicdan Eraslan, İş insanları Nur Yanık ve Pınar Deboğlu 33 kadın arasında yer aldılar.

33 kadın belgeselinde İskenderun’dan 5 Bayan İş insanı seçildi 33 kadın belgeselinde İskenderun’dan 5 Bayan İş insanı seçildi 33 kadın belgeselinde İskenderun’dan 5 Bayan İş insanı seçildi 33 kadın belgeselinde İskenderun’dan 5 Bayan İş insanı seçildi 33 kadın belgeselinde İskenderun’dan 5 Bayan İş insanı seçildi

Önceki İçerikBakan Koca duyurdu: Saat 18.00’de açıklama yapacağım
Sonraki İçerikGASTRONOMİ EVİ’NDE SÜRK ATÖLYESİ
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.