BAŞKAN SAVAŞ BELENLİ MUHTARLARLA BULUŞTU

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Belen’de, hizmette çözüm ortağı olarak gördüğü mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Belenli muhtarlar tarafından samimiyetle ağırlanan Başkan Savaş, HBB’nin Hatay’da en çok çalışan kurum olduğunu ifade ederek Belen’de yapılan hizmetleri ve altyapı çalışmalarını anlattı.
Başkan Savaş, Belenli muhtarların talep ve isteklerini dinledi. Mahalle muhtarları, yapılan hizmetler dolayısıyla Başkan Lütfü Savaş’a teşekkür etti.
Lütfü Savaş, Belen’deki Müftüler ve Fatih mahalleleri ziyaretlerinin ardından Arsuz Nergizlik Mahallesi’nde mahalle sakinleri ile buluştu.
Ziyaretler sonrasında Savaş, İskenderun ile Arsuz ilçesini birbirine bağlayan Uğur Mumcu Caddesi’nde yapılan asfalt çalışmasını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı.

BAŞKAN SAVAŞ BELENLİ MUHTARLARLA BULUŞTU BAŞKAN SAVAŞ BELENLİ MUHTARLARLA BULUŞTU BAŞKAN SAVAŞ BELENLİ MUHTARLARLA BULUŞTU

Önceki İçerikKaldırım Refüjleri TURUNCU MAVİ Renklere Boyanıyor
Sonraki İçerik16 Ağustos Altın Fiyatları
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.