İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN AKIL VE ZEKÂ OYUNLARI KURSU

İskenderun Belediyesi’nin, Uzman eğitmenler gözetiminde verdiği Akıl ve Zekâ oyunları kursları devam ediyor.
Görsel zihin faaliyetleri, strateji ve turnuva ile eğlence üzerine farklı kategorilerde oyunların yer aldığı eğitimler İskenderun Belediyesi Mustafa Kemal Mahallesi Kültür Merkezinde verilirken, kursa katılımın yoğun olduğu dikkat çekti.
Özellikle çocukların sosyalleşerek nitelikli vakit geçirebilmesi için çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaptığı değerlendirmede, nitelikli bireylerin yetişmesinin önemli olduğuna dikkat çekerek, her alanda eğitimi önemsediklerini kaydetti.
Başkan Tosyalı,”İskenderun’da çocuklarımız eğlenerek öğreniyor.Belediyemiz tarafından Mustafa Kemal Mahallesin Kültür Evimizde ücretsiz düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları kurslarına katılan öğrencilerimiz, eğlenceli oyunlarla hem öğreniyor, hem de dikkat ve konsantrasyon becerisi kazanıyor” şeklinde konuştu.

İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN AKIL VE ZEKÂ OYUNLARI KURSU İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN AKIL VE ZEKÂ OYUNLARI KURSU İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN AKIL VE ZEKÂ OYUNLARI KURSU İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN AKIL VE ZEKÂ OYUNLARI KURSU İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN AKIL VE ZEKÂ OYUNLARI KURSU İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN AKIL VE ZEKÂ OYUNLARI KURSU İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN AKIL VE ZEKÂ OYUNLARI KURSU

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.