Arsuz Sezon Başı Esnaf Toplantısı Gerçekleşti

Arsuz Esnaf Dayanışma Derneğinin koordinesinde Kaymakam Musa SARI, Belediye Başkanı Asaf GÜVEN, Kurum amirleri ve esnafların katılımı ile İlçemiz esnafının mevcut durumu, sorunları, pandemi sürecine ilişkin talepleri üzerine istişare ve çözüm toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıda konuşma yapan ARES-DER Başkanı Diyap GÖKPINAR, esnafın sorunlarını dinlemek üzere toplantıya katılan Kaymakam SARI ve Başkan GÜVEN ’e duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederken Kaymakamımız Musa SARI , yaptığı konuşmada pandemi sürecinin başından bu yana alınan tedbirler, ilçemizde görülen vakalar, uygulanan yaptırımlar üzerine bir bilgilendirme yaptıktan sonra, ilçemizde yürütülen projeler hakkında bilgi verdi. Yapılan çalışmalarla ilgili esnafların görüşlerini de alan Kaymakam SARI , ilçemizde yapılan güzel çalışmaların yanı sıra yapımına başlanacak olan yatırımlar üzerine bilgilendirmeler yaptı ve katılımlarından dolayı esnafa teşekkür etti.
Konuşmalar sonrası esnafların sorunları dinlendi ve çözümü üzerine istişarelerde bulunuldu.
Toplantıya Kaymakam Musa SARI , Belediye Başkanı Asaf GÜVEN, Emniyet Müdürü Dinçer Dinsever KALKAN , Jandarma Komutanı Erkan KARAKAŞ ,Sağlık Müdürü Yasin YILDIRIM, Tarım Müdürü Serkan YILMAZ , Milli Eğitim Müdürü Ramazan DÖNMEZ , ARES-DER Başkan Diyap GÖKPINAR ve dernek üyeleri ve esnaf katıldı.

Arsuz Sezon Başı Esnaf Toplantısı Gerçekleşti Arsuz Sezon Başı Esnaf Toplantısı Gerçekleşti Arsuz Sezon Başı Esnaf Toplantısı Gerçekleşti

Önceki İçerikErdoğan ve Bahçeli Eğer Erken Seçim Yok Diyorlarsa Bilin Ki Erken Seçim Olacaktır
Sonraki İçerikHATAY’DAN HAZAR’A UZANAN İŞ BİRLİĞİ
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.