BAŞKAN GÜVEN, “BU KURSLARIN DEVAMLILIĞINI DİLİYORUM”

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Belediye Spor Kulübü ve Arsuz Özel Bilgi Etüt Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilen yüzme kursunu ziyaret etti.
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Fahri Başkanlığını yürüttüğü Arsuz Belediye Spor Kulübünün, Arsuz Özel Bilgi Etüt Merkezi işbirliğiyle, Erdinç Otel’de çocuklara yönelik gerçekleştirilen Yüzme Kursu’nu ziyaret ederek, çocuklarla sohbet etti. Arsuz Belediye Spor Başkanı Ali Karaciğer ’den devam eden kurs hakkında bilgi alan Başkan Güven, “ Özellikle pandemi kısıtlamalarının kaldırılmasıyla birlikte spor faaliyetlerine, eğlenceye ve sosyal aktivitelere hasret kalan çocuklarımız, bu kurslarla bu arayı kapatmaya çalışacaklar. Geçen zamanı telafi etmek açısından bir avantaj olduğunu düşünüyorum. Bu kursların devamlılığını diliyorum. Arsuz Belediye Spor Başkanı Ali Karaciğer’e, Arsuz Özel Bilgi Etüt Merkezi’ne, Erdinç Otel’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum,” dedi.

BAŞKAN GÜVEN, “BU KURSLARIN DEVAMLILIĞINI DİLİYORUM” BAŞKAN GÜVEN, “BU KURSLARIN DEVAMLILIĞINI DİLİYORUM” BAŞKAN GÜVEN, “BU KURSLARIN DEVAMLILIĞINI DİLİYORUM” BAŞKAN GÜVEN, “BU KURSLARIN DEVAMLILIĞINI DİLİYORUM” BAŞKAN GÜVEN, “BU KURSLARIN DEVAMLILIĞINI DİLİYORUM”

Önceki İçerikEXPO GÖNÜLLÜLERİ İLE BAHÇELER ZENGİNLEŞİYOR
Sonraki İçerikHBB’DEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA YANGIN EĞİTİMİ
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.