ARSUZ’DA “ZÜMRÜD-Ü ANKA MİSALİ” SERGİSİ

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Halk Eğitim Merkezinin, Nardüzü Narağaç Kursu tarafından gerçekleştirilen “Zümrüd-ü Anka Misali” adlı sergisinin açılışına katıldı.
Sergi açılışına; Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Arsuz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Muammer Onay, Muhtarlar, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Kurs Eğitmenleri ve öğrencileri katıldı.
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, bu kursların özellikle ev hanımlarının üretmesi ve hanelerine maddi katkı sağlaması adına önemli oluğunu belirterek, imkân ve zamanı olan tüm ev hanımlarının, kadınların, gençlerin bu kurslardan faydalanması gerektiğini söyledi. Ardından sergi açılış kurdelesi kesilerek, sergi alanı gezildi.

ARSUZ’DA “ZÜMRÜD-Ü ANKA MİSALİ” SERGİSİ

ARSUZ’DA “ZÜMRÜD-Ü ANKA MİSALİ” SERGİSİ ARSUZ’DA “ZÜMRÜD-Ü ANKA MİSALİ” SERGİSİ ARSUZ’DA “ZÜMRÜD-Ü ANKA MİSALİ” SERGİSİ ARSUZ’DA “ZÜMRÜD-Ü ANKA MİSALİ” SERGİSİ

Önceki İçerikDelta Plus Türkiye’de!
Sonraki İçerikHBB İTFAİYE EKİPLERİNİN ANINDA MÜDAHALESİ FACİAYI ÖNLEDİ
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.