Muhasebeciler Odası Yönetimi, SMMM Yeterlilik Sınavını Kazanarak Ruhsat Alan Meslektaşlarını Kutladı

0
70

İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Merih Hasan Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri, SMMM Yeterlilik sınavını kazanarak ruhsat almaya hak kazanan genç meslektaşlarıyla bir araya geldi.
İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Merih Hasan Yıldırım, Mali Müşavirler olarak zorlu bir süreçten geçtiklerini belirterek, bu süreci el birliğiyle aşmayı temenni ettiklerini söyledi.
İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Merih Hasan Yıldırım, “Meslektaşları ile sohbet ortamında geçen toplantıda, SMM Yeterlilik sınavını kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Bu gün burada yönetim kurulu arkadaşlarım ile odamızda sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlere yeni meslek hayatınızda başarılar diliyoruz” dedi.

Muhasebeciler Odası Yönetimi, SMMM Yeterlilik Sınavını Kazanarak Ruhsat Alan Meslektaşlarını Kutladı Muhasebeciler Odası Yönetimi, SMMM Yeterlilik Sınavını Kazanarak Ruhsat Alan Meslektaşlarını Kutladı Muhasebeciler Odası Yönetimi, SMMM Yeterlilik Sınavını Kazanarak Ruhsat Alan Meslektaşlarını Kutladı