İTSO Yönetimi Güvenli İş Güvenli Gelecek Projesi Toplantısına Katıldı

İş Sağlığı ve İş Güvenliğinin Geliştirilmesi (IOHS)Hibe programı kapsamında yürütülen Avrupa Birliği (AB) ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından yürütülen projenin 2. Toplantısı gerçekleştirildi.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter ve Yönetim Kurulu Üyesi Raşit Özyurt İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından yürütülen, Avrupa Birliği (AB) destekli projede İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının da ortağı olduğu Güvenli İş, Güvenli Gelecek Projesi kapsamında “İSG Kültürü ve Yaygınlaştırma Platformu” toplantısına katıldılar.
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden başkanlığında AB destekli “Güvenli İş Güvenli Gelecek “eğitim projesinin ikinci oturumunu Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şubesinde gerçekleştirdi,
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın da katıldığı toplantıda, sanal gerçeklik ortamı kullanılarak projenin aşamaları hakkında bilgiler verildi.

İTSO Yönetimi Güvenli İş Güvenli Gelecek Projesi Toplantısına Katıldı İTSO Yönetimi Güvenli İş Güvenli Gelecek Projesi Toplantısına Katıldı İTSO Yönetimi Güvenli İş Güvenli Gelecek Projesi Toplantısına Katıldı İTSO Yönetimi Güvenli İş Güvenli Gelecek Projesi Toplantısına Katıldı

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.