Üreten Altıneller’in Projesine milletvekili Şahin ve Arsuz Belediye Başkanı Güven’den Destek

Milletvekili Şahin, “Emekçi Kadınlarımız Üreterek Ekonomiye Değer Katıyor”
CHP Hatay millet vekili Suzan Şahin Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven eşi Behice Güven HATAY Büyükşehir Belediyesi (HBB) Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk, TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen başkanlığında kurulan S.S. Üreten Altıneller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifini ziyaret ettiler.
S.S. Üreten Altıneller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifini ziyaret eden CHP Hatay millet vekili Suzan Şahin Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven’e kooperatif hakkında bilgiler veren Yeşim Ugutmen, el birliği ile çalıştıklarını belirterek, projelerini anlattı.
Ziyarette misafirlere hanımların kendi elleri ile yaptıkları Hatay’ın yöresel lezzetleri ikram edildi.
Milletvekili Suzan Şahin ve Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen başkanlığında kurulan S.S. Üreten Altıneller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi ekibini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi ve projelerinde yanlarında olduklarını ifade ettiler.
Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, Arsuz belediyesi ile birlikte yapılabilecek projeler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Üreten Altıneller’in Projesine milletvekili Şahin ve Arsuz Belediye Başkanı Güven’den Destek Üreten Altıneller’in Projesine milletvekili Şahin ve Arsuz Belediye Başkanı Güven’den Destek Üreten Altıneller’in Projesine milletvekili Şahin ve Arsuz Belediye Başkanı Güven’den Destek Üreten Altıneller’in Projesine milletvekili Şahin ve Arsuz Belediye Başkanı Güven’den Destek Üreten Altıneller’in Projesine milletvekili Şahin ve Arsuz Belediye Başkanı Güven’den Destek Üreten Altıneller’in Projesine milletvekili Şahin ve Arsuz Belediye Başkanı Güven’den Destek

Önceki İçerik“Hayırsever Özyurt Ailesinin Destekleri ile Hastalar Şifa Bulacak”
Sonraki İçerikKARBEYAZ MAHALLESİ’NDE ÇIKAN YANGIN HBB İTFAİYE EKİPLERİ TARAFINDAN SÖNDÜRÜLDÜ
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.