Öğrenci İşleri Yeni Çehresiyle İste’li Öğrencileri Bekliyor

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı yeni yerinde ve yenilenen çehresiyle İSTE öğrencileri ile buluşmaya hazır. Öğrenci odaklı çalışmalarını sürdüren İSTE’de Öğrenci İşleri artık İSTE Kütüphane Binası’nda hizmet verecek. Yeni öğrencilerin kayıt işlemleri, dönem kayıtlarının yenilenmesi ve ders kayıt işlemlerinin takibi, askerlik tecil hizmetleri, sınav sonuçlarının takibi, mezuniyet işlemleri, merkezi yerleştirmede adayları bilgilendirme, yatay- dikey geçiş ve yabancı uyruklu öğrenci başvurularının kabulü ve bu konularda bilgi verilmesi, öğrenci otomasyon giriş işlemleri için öğrenciler öğrenci işlerine başvurabilir. Mezuniyet işlemleri için geldiğinizde Mezuniyet Hatırası duvarında fotoğraf çektirmeyi de unutmayın.
Yenilenen Öğrenci İşlerini ziyaret eden İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mayıs’ta yapılan Kabine Toplantısı sonrası yaptığı açıklamaya göre 13 Eylül’de İSTE yerleşkeleri öğrencilerine kavuşacak. O güne kadar yerleşkemizde öğrencilerimiz için hazırlıklarımızı yapmayı sürdüreceğiz. Çalışmaya ve başarıyı İSTEmeye devam ediyoruz. Öğrenci işlerimizin yenilenen çehresinin öğrencilerimize ve idari personelimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Ziyarette Rektör Depci’ye aynı gün İSTE Rektörünü makamında ziyarete gelen İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Levent Hakkı Yılmaz eşlik etti.

Önceki İçerikÖzçelik-İş Sendikası İSDEMİR’de
Sonraki İçerikMÜZİKLİ FORM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.