İSKENDERUN KÖRFEZ KATI BİRLİĞİ TOPLANDI

İskenderun Körfez Katı Atık Birliği olağan aylık toplantısını gerçekleştirdi.
İskenderun Körfez Katı Atık Birliği Başkanı Fatih Tosyalı başkanlığında gerçekleştirilen yönetim toplantısında çevre ve temizlik hizmetleri ele alındı.
Düzenlenen toplantıya Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin,Payas Belediye Başkanı Bekir Altan,Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül,Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven ve Katı Atık Birliği Müdürü Mahmut Kalaycıoğlu katıldı.
Düzenlenen toplantı hakkında bilgiler veren Başkan Fatih Tosyalı,” İskenderun Körfez Katı Atık Birliği olarak aylık olağan toplantılarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz.Toplantıda birliğin çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunduk.Daha temiz, daha sağlıklı bir çevre için yapılması planlanan faaliyetleri ele aldık” dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”İçerisinden geçmiş olduğumuz bu zorlu süreçte temizlik çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüreceğiz.İskenderun Katı Atık Birliği olarak her zaman çevreye duyarlı faaliyetlerde bulunmaya devam edeceğiz “şeklinde konuştu.

İSKENDERUN KÖRFEZ KATI BİRLİĞİ TOPLANDI İSKENDERUN KÖRFEZ KATI BİRLİĞİ TOPLANDI İSKENDERUN KÖRFEZ KATI BİRLİĞİ TOPLANDI

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.