BEYZA PİLİÇ HATAY EKONOMİSİNİN YİNE PARLAYAN YILDIZI OLDU

İSO “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2020 Araştırması” sonucuna göre, Hatay dan listeye giren Firmalar ve Sanayi Kuruluşları açıklandı.
Hatay Bölgesinde yaptığı yatırım, girişimci kişiliği ile bölgede insanlarımıza önemli istihdam sağlayan insanlara beyaz etin lezzetini tazeliği ile sunan Beyza Piliç, ülke ve bölge ekonomisine önemli katkı sağlamaya devam ediyor.
Beyza Piliç bu yıl da İlk 500 firma arasına girerek, başarı çıtasını yükseltti.
Beyza Piliç A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Doç.Dr. Necmettin Çalışkan ve ekibinin azim ve gayretleri ile Bölge ve ülke ekonomisine önemli katma değer sağlamasının karşılığı olarak ilk 500 firma arasına girmeyi başardı.

Gerek Ticari, gerek siyasi ve eğitim, gerekse sosyal yönü ile Beyza Piliç’in bu günlere gelmesinde önemli katkısı olan Beyza Piliç A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Doç.Dr. Necmettin Çalışkan’ı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
Türkiye genelinde ilk 500 firma arasında 315. sırada yer alan Beyza Piliç’de hedef önümüzdeki yıllarda çıtayı daha yükseklere taşımak olarak belirlendi.

ÖZEL HABER : MÜRSEL SEHER

BEYZA PİLİÇ HATAY EKONOMİSİNİN YİNE PARLAYAN YILDIZI OLDU

mursel seher 1
mursel seher 1
Önceki İçerikİSO TÜRKİYE’NİN 500 SANAYİ KURULUŞUNU AÇIKLADI
Sonraki İçerikHbb Başkanı Savaş: Ak Parti Grubu Bizi Kanunsuzluğa İtmekte Kararlı. Biz Yasalar Ne Emrediyorsa Onu Yaparız
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.