İSKENDERUN SAHİLİ PARAŞÜTLERLE RENKLENİYOR

Gençlik Ve Spor bakanlığı tarafından desteklenen Gençlik Projeleri Destek Programı “2020-I Genel Çağrı” Başvuru kapsamında FLYTÜRK Havacılık tarafından yürütülen “DOĞADA KAL SAĞLIKLI KAL ” isimli projenin yamaç paraşütü eğitimleri Hatay’ın İskenderun sahilinde renk katmaya devam ediyor…

İskenderun sahili, yamaç paraşütçülerinin eğitimleri ile bir kez daha renklendi. Yamaç Paraşütü sporunun yapıldığı sayılı atlayış merkezlerinden biri olan İskenderun yamaç paraşütü sporcularının yer çalışmaları ile kentin profili birleşerek güzel görüntülere sahne aldı.

Yamaç Paraşütü yer eğitimi çalışmaları bir süredir İskenderun sahilinde sürerken çalışmalara İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel ziyaret ederek yamaç paraşütü öğrencilerine ile yamaç paraşütünün İskenderun’da gelişerek Türkiye’nin en önemli noktalarına getirebilmek için çalıştıklarını belirtti.

FLYTÜRK Havacılık yönetimi ve “DOĞADA KAL SAĞLIKLI KAL” Proje koordinatörü Yılmaz VERİM gençlik Spor bakanlığına, İskenderun Kaymakamlığına, Gençlik merkezi Müdürü Ahmet Keskin ve gençlik ve spor Müdürü Ferit Ali GÜNDEL’e ve İskenderun belediyesine Desteklerinden dolayı teşekkür etti.

İSKENDERUN SAHİLİ PARAŞÜTLERLE RENKLENİYOR İSKENDERUN SAHİLİ PARAŞÜTLERLE RENKLENİYOR İSKENDERUN SAHİLİ PARAŞÜTLERLE RENKLENİYOR İSKENDERUN SAHİLİ PARAŞÜTLERLE RENKLENİYOR İSKENDERUN SAHİLİ PARAŞÜTLERLE RENKLENİYOR

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.