BELEN’DE HİZMET VEREN BAZI OTOBÜS HATLARI GÜNCELLENDİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların toplu taşımada herhangi bir sıkıntı yaşamaması ve nitelikli hizmet alması için yaptığı çalışmaları sürdürüyor.
Bu konuda vatandaşlardan gelen talep ve önerilere de kulak veren HBB Ulaşım Daire Başkanlığı yetkilileri, Belen’de hizmet veren hatların güzergâh ve saatlerinde güncelleme yaptı.
HBB yetkilileri, Belen Abdülhamid Han Ortaokulu’nda okuyan öğrencilerin okul giriş ve çıkış saatlerinde sıkıntı yaşamaması için B102 numaralı hattın sefer saatlerini güncelledi.
Yapılan güncelleme ile birlikte B102 numaralı hat, 08.00, 12.30, 13.00 ve 15.00 saatlerinde öğrenciler için okulun önünden geçecek.
HBB yetkilileri ayrıca Sarımazı Mahallesi’ndeki 21 ve 22. sokaklarda oturan vatandaşlar için bölgede hizmet veren B103 numaralı hattın güzergâhında değişiklik yaptı.
Vatandaşların mevcut hattı kullanmak için E-91 kara yoluna çıkmak zorunda olmalarına alternatif üreten HBB yetkilileri, hattı en uygun şekilde uzatarak mahalle sakinlerinin sorununu çözüme kavuşturdu.

BELEN’DE HİZMET VEREN BAZI OTOBÜS HATLARI GÜNCELLENDİ BELEN’DE HİZMET VEREN BAZI OTOBÜS HATLARI GÜNCELLENDİ BELEN’DE HİZMET VEREN BAZI OTOBÜS HATLARI GÜNCELLENDİ

Önceki İçerik23 Nisan Genelgesi Yayınlandı
Sonraki İçerikİskenderunspor Sportif Direktöründen Açıklama
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.