GÜRSEL MAHALLESİ İMAR PLANI ASKIDA

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kentte yaşanan her sorunun çözülmesi noktasında yoğun bir gayret gösterdiklerini belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Gürsel Mahallesi Muhtarı Semir Öz ile birlikte askıya çıkarılan Gürsel Mahallesi İmar Planını inceledi.

İskenderun Belediyesi Eski Evlendirme dairesinde İmar Müdürlüğü tarafından askıya çıkarılan imar planı ile bilgiler alan Başkan Fatih Tosyalı, şunları söyledi:
“Yıllardır çözümlenemeyen bir sıkıntıyı daha ortadan kaldırıyoruz. Gürsel Mahallesi İmar Planı sorununu çözüyoruz. Bu çerçevede Gürsel Mahallemizde ikamet eden vatandaşlarımızı yakından ilgilendiren “İmar Planı” Belediyemizin eski evlendirme dairesinde askıya çıktı. Vatandaşlarımız itirazlarını 10 Mayıs 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Gürsel Mahallesi muhtarı Semir Öz ise Gürsel Mahallesinde yıllardır yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağını belirterek”, Gürsel Mahallesinin İmar planının askıya çıkarılması noktasındaki yoğun çalışmalarından dolayı Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür ediyoruz. Bu çalışma mahallemizde ikamet eden vatandaşlarımızın için çok önemliydi “dedi.

GÜRSEL MAHALLESİ İMAR PLANI ASKIDA GÜRSEL MAHALLESİ İMAR PLANI ASKIDA GÜRSEL MAHALLESİ İMAR PLANI ASKIDA

Önceki İçerikİskenderun Mesleki Eğitim Merkezi Proje Toplantısı İste Ev Sahipliğinde Yapıldı
Sonraki İçerikDanimarka, Suriye’li Sığınmacıları Geri Gönderiyor
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.