Gökhan Özoğuz, 1 senedir kendimle konuşmaktan şizofren oldum, kongreye falan da yok

Sağlık Bakanı Koca, şarkıcı Gökhan Özoğuz’un sosyal medyadan yaptığı vaka sayısı eleştirilerine yanıt verdi.

Koca, “Artan vaka sayısında suçumuz yok sorumluluğumuz var. 84 milyon beraber artırmadık vaka sayılarını ama birlikte mücadele etme sorumluluğumuz var” dedi.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın “Vakaların artmasının sebebi hepimiziz. 84 milyon” sözlerine Athena grubunun solisti şarkıcı Gökhan Özoğuz’dan tepki gelmişti. Gökhan

Özoğuz, “Tavan yapan vakalardan ben neden sorumluyum ya? 1 senedir kendimle konuşmaktan şizofren oldum, kongreye falan da yok. Sayın Fahrettin Koca aşıları etrafa saçmadan bir de bizi mi aşılasanız acaba, belki biter virüs. Boş boş kapanacağımıza onu mu denesek?” ifadelerini kullanmıştı.

 Koca,“Gökhan Bey kardeşim, sorumluluk suçlamak manasına gelmez. Artan vaka sayısında suçumuz yok sorumluluğumuz var. 84 milyon beraber artırmadık vaka sayılarını ama birlikte mücadele etme sorumluluğumuz var. Destek olacağınızdan şüphem yok.” dedi.

Bu açıklamadan bir süre sonra şarkıcı Gökhan Özoğuz’dan başka bir açıklama geldi.

Özoğuz açıklamasında Bakan Koca’ya cevaben, “Sayın
@drfahrettinkoca Bizler her zaman seve seve bu konuda elimizden geleni yapmaya hazırız. Bu Mücadelemiz sırasında, özellikle aşı konusundaki gayretlerinizin de, halkımızın can güvenliği için artmasını rica ediyoruz. Kolaylıklar dilerim.” ifadelerini kullandı.

Bakan Koca da Özoğuz’un mesajını alıntılıyarak, “Gökhan Bey, tekrar merhaba. Hep birlikte elimizden geleni yapmaya çalıştıkça zorluklar kolaylaşacak. Aşı konusunda gerçek, algılanandan kat kat iyi, daha da iyi olacak. Mesajınız için teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

Gökhan Özoğuz, 1 senedir kendimle konuşmaktan şizofren oldum, kongreye falan da yok Gökhan Özoğuz, 1 senedir kendimle konuşmaktan şizofren oldum, kongreye falan da yok Gökhan Özoğuz, 1 senedir kendimle konuşmaktan şizofren oldum, kongreye falan da yok

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.