Polis Teşkilatının Yanında Olmaya Devam Edeceğiz !

İskenderun Güvenliği İçin Toplumsal Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Baştuğ:
Herkesin Polisi Kendi Vicdanıdır, Polis Vicdanı Olmayanın Karşısındadır !

Polis Teşkilatının Yanında Olmaya Devam Edeceğiz !

İskenderun Güvenliği İçin Toplumsal Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Baştuğ, Polis Teşkilatının 176’ncı yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
“Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanın karşısındadır” diyerek Türk Polis Teşkilatının Polis Haftasını kutlayan Dernek Başkanı Mustafa Baştuğ, Türk Polisi’nin Türkiye’nin dört bir yanında halkın huzur ve güvenliği için canını ortaya koyarak başarılı işlere imza attığını söyledi.
İskenderun Güvenliği İçin Toplumsal Yardımlaşma Derneği olarak her zaman emniyet teşkilatının ihtiyaçlarının karşılanmasında yanında olmaya devam edeceklerine vurgu yapan Mustafa Baştuğ, bölgede polis teşkilatının ihtiyaçlarının karşılanması noktasında bir sıkıntı, eksik bırakmamaya özen gösterdiklerinin altını çizdi.
Dernek vasıtasıyla Emniyet Teşkilatının araç, gereç ve diğer ihtiyaçlarının karşılanmasında katkı sunan tüm hayırseverlere de teşekkür eden Mustafa Baştuğ, Başta Hatay İl Emniyet Teşkilatı ve ilçe teşkilatları olmak üzere, Türk Polis Teşkilatının Polis Haftası’nı Kutladı.

Polis Teşkilatının Yanında Olmaya Devam Edeceğiz !

Önceki İçerikMeteoroloji’den Gökgürültülü Sağanak Yağış Uyarısı
Sonraki İçerikHgc İskenderun Temsilcilğinden Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e Ziyaret
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.