BAŞKAN SAVAŞ’TAN HATAYSPORLU TARAFTARLARA DAVET VAR

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Denizbank Çukurova Bölge Müdürü Engin Eskiduman ile Hatay Gastronomi Evi’nde bir araya geldi.
Spordan gastronomiye kadar birçok konunun konuşulduğu buluşmada, Savaş ve Eskiduman birlikte Antakya usulü peynirlik irmik helvası yaptı.
Hatay’ın gastronomik lezzetleri arasında yer alan peynirli irmik helvasının nasıl yapıldığını ve inceliklerini misafiriyle paylaşan Savaş, nihai amaçlarının Hatay’ın ruhunu spor aracılığıyla tüm Türkiye’ye yaymak olduğunu vurguladı.
Geçen aylarda A. Hataypor ile Denizbank arasında anlaşma imzalanmış ve Denizbank Bonus Hatayspor kredi kartının tanıtımı yapılmıştı.
Atakaş Hatayspor’a en çok destek veren bankanın Denizbank olduğunu vurgulayan Savaş, yürütülen iş birliğinin devam etmesi temennisinde bulundu.
SAVAŞ: LÜTFEN BU ORTAKLIĞA DESTEK VERELİM
Denizbank ile A.Hatayspor arasında imzalanan ortaklığın bordo-beyazlı kulübe katkı vereceğini söyleyen ve taraftara seslenen Savaş, “Denizbank’ın takımımız için çıkardığı kredi kartında ekstra hiçbir masraf yok. Bu kart ile yapılan her bin liralık harcamanın 1 lirası takımımıza geliyor. Hatayspor ekonomik olarak ne kadar güçlü olursa taraftarlarımız o kadar keyifli ve rahat maçlar izleyecek. Lütfen bu ortaklığa destek verelim. Engin Bey’e ve Denizbank yönetimine kulübümüze verdiği desteklerden ötürü çok teşekkür ederim” dedi.
ESKİDUMAN: HATAYSPORLU TARAFTARLAR BU KARTI KULLANARAK TAKIMLARINA DESTEK OLABİLİR
A.Hatayspor ile yaptıkları iş birliği çerçevesinde Denizbank Bonus Hatayspor kredi kartının çıktığını belirten Eskiduman, “Hataysporlu taraftarlar bu kartı kullanarak takımlarına destek olabilirler. Yaptıkları harcamaların bir kısmı takıma aktarılıyor. Bu kartı kullanan taraftarlar, Denizbank Bonus’un sunduğu avantajlı imkânlardan faydalanırken kulüplerine destek vermiş olacak. Hataysporlu taraftarları bu kartı kullanmaya davet ediyorum” dedi.

BAŞKAN SAVAŞ’TAN HATAYSPORLU TARAFTARLARA DAVET VAR BAŞKAN SAVAŞ’TAN HATAYSPORLU TARAFTARLARA DAVET VAR BAŞKAN SAVAŞ’TAN HATAYSPORLU TARAFTARLARA DAVET VAR

Önceki İçerikİTSO Personelleri “Oda/Borsalar Arası Yöntem ve İyi Uygulama Paylaşımı Toplantısına Katıldı
Sonraki İçerikTürk Dünyası Fotoğraf Sergisi’nin Açılışı Gerçekleştirildi
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.