Yunus Bülbül’den Hatayspor İçin Marş

Daha önce Hatayspor için yazmış olduğu ve seslendirdiği marşlarla gönüllerde taht kuran, Hatayspor taraftarlarının hayranlığını kazanan Hatay’ın sevilen sanatçılarından olan Yunus BÜLBÜL, söz ve müziği kendisine ait olan Hatayspor 2021 adını verdiği marşı ile Hatayspor için üçüncü kez bir şarkı bestelemiş oldu.

Özellikle pandemi nedeniyle tribünde yer alamayarak Hataypor’u destekleyemeyen taraftarımız için Yunus BÜLBÜL bir marş besteleyerek bir nebze olsun taraftarın Hatayspor sevgisini doyasıya yaşamasını sağlamıştır.

Asi 1967 Derneği iş birliği ile hazırlanan ve önceki gün Hatay Asi 1967 ‘ye ait tüm sosyal medya hesaplarında aynı anda yayınlanarak görücüye çıkan Yunus BÜLBÜL’ün yeni bestesi büyük beğeni topladı.

Görüşlerine başvurduğumuz Yunus BÜLBÜL, duygularını şöyle ifade etti:

– “1967 den bu yana ve devam eden sevgisiyle kalbimizde taht kurmuş şimdi bizim her şeyimiz, gururumuz olmuş bir Hatayspor var. Hep yanında olduk ve daima elimizden gelen her şeyi yılmadan yapacağız. Öyle bir tutku ki bu sevgi, ebediyete kadar gider ve gidecektir. Bunca yıldır uğraştı, bazen yenildi, bazen berabere kaldı ama çok zaman hep yendi ve zirvede şimdi. Çünkü bugünkü var oluşunu hak etti canım takımım. Süper ligde olması ile bizi ve tüm Hatay’ımızı mutlu etti. Türkiye sevdi Hatayspor’umuzu. Hatay sporuma şu ana kadar 2 şarkı 2 klip yaptım yayında ve her ikisi de youtube’da.
– Şimdi 3.sü olan Hatayspor 2021 adlı şarkımı yeni bitirdim ve klibini de çektim. Hatay Asi 1967 de ve tüm internet sitelerinde bulabilirsiniz. Hatay’ım kazandıkça bizler mutlu oluyoruz. İnşallah ligi ilk 4 sırada bitirir ve Avrupa yolunu kaçırmayız. Bize de bu yakışır.
– Sağolsun başkanımız Lütfü SAVAŞ yılmadan çok uğraş verdi sevgili Nihat ve Aydın başkanlarımız da verdikleri destekleri ile bu güzelliklerin var olmasına çok katkıları oldu.
– İşi iyi bilen Hocamız Ömer ERDOĞAN’ı ve büyük emeklerinden dolayı futbolcu kardeşlerimi ayrıca kutluyorum.
– Bu klibimizin hazırlanmasında büyük destekleri olan Bulanık grup yönetim kurulu başkanı sevgili Mehmet BULANIK Bey abimiz ve Merkez Market’e katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Klibimizin hazırlık aşamasındaki değerli emekleri ve sağladıkları iş birliği için Asi 1967 Dernek Başkanı Sayın Serdar KAHRAMAN kardeşime ve Asi 1967 kurucusu Ali ŞAHİN bey’e ve de bana daima güzel fikirleriyle özel destek veren değerli başkanım Aydın TOKSÖZ’e candan teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

Yunus Bülbül’den Hatayspor İçin Marş Yunus Bülbül’den Hatayspor İçin Marş Yunus Bülbül’den Hatayspor İçin Marş

Önceki İçerikHatay’da trafiğe kayıtlı araç sayısı Şubat ayı sonu itibarıyla 512.383 oldu
Sonraki İçerikKURALLARA UYUN, ENFEKSİYONDAN KORUNUN
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.