Bölgemizde Tescillenecek Ürünler ile İlgili İmza Protokolü gerçekleştirildi

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile Doğu Akdeniz ABİGEM ve Özener Patent arasında Hatay’a özel ürünlere Coğrafi İşaret Belgesi alınması ile ilgili iş birliği protokolü imzalandı.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen imza töreni, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, Özener Patent sahibi Huriye Özener ve Doğu Akdeniz ABİGEM Müdürü Samet Fırat Soydemir arasında imzalandı.
İskenderun bölgesinde tescillenecek ürünler ile ilgili düzenlenen imza protokolünde, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez, İTSO Proje Birim Sorumlusu Dilek Yalçın, Doğu Akdeniz ABİGEM Müdürü Samet Fırat Soydemir, Akademisyenler Yahya Kemal Avşar ve Kadriye Şahin, Doğu Akdeniz ABİGEM İskenderun Temsilcisi Derya Aslan yer aldılar.

Bölgemizde Tescillenecek Ürünler ile İlgili İmza Protokolü gerçekleştirildi Bölgemizde Tescillenecek Ürünler ile İlgili İmza Protokolü gerçekleştirildi Bölgemizde Tescillenecek Ürünler ile İlgili İmza Protokolü gerçekleştirildi

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.