İTSO Yönetiminden Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın’a Nezaket Ziyareti

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanı İbrahim Açıkgöz ile birlikte Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette ağırlıklı olarak bölge ekonomisi ile Belen’e kurulması düşünülen Yeni Sanayi Sitesi ile ilgili son gelişmeler ele alındı.

İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı İbrahim Açıkgöz, Belen ile İskenderun sınırları içerisinde yer alan ve Otobanın üst kısmına kurulması düşünülen Yeni Sanayi Sitesi ile ilgili Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın’a son gelişmeler ve süreç ile ilgili bilgiler verdi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın, İTSO Yönetiminin bölge ekonomisinin gelişmesine önemli katkılar sunduğuna vurgu yaparak, Belen sınırları içerisinde kurulması düşünülen Yeni Sanayi Sitesi ile ilgili çalışmaları takip ettiklerini vurguladı.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz da; “İskenderun sanayi sitesinin yeni yerine taşınması noktasında İTSO olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. İskenderun ve Belen esnafımız daha modern bir Sanayi Sitesine kavuşmaları ortak gayemiz. Neticede buradan üyelerimiz istifade edecek” dedi.

KAYMAKAM0

KAYMAKAM1

Önceki İçerikHatay İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Tarafından 2 Yeni Karar Açıklandı
Sonraki İçerikİskenderun’da Soğan Dağıtımı Başladı