ÖZÇELİK İŞ SENDİKASINA ZİYARETÇİ AKINI HIZ KESMİYOR

Özçelik İş Sendikası Osmaniye MHP il Başkan vekili ve il yönetim kurulu üyeleri ile il genel meclis üyelerini ağırladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şube Başkanı Mehmet Güngör,
değerli Başkanlarıma ve Yöneticilerime teşekkür ediyorum dedi. Güngör, Osmaniye bölgesinde 800’e yakın üyemiz ikamet etmektedir. Bu üyelerimizin sorunlarını Başkanıma iletme imkanımız oldu. Osmaniye – Hatay iki kardeş şehirdir. “Bölge sorunları dediğimizde birbirinden ayrılmaz iki parçalardan bahsediyoruz .”dedi. Özçelik İş Sendikasının sadece ücret sendikacılığı yapmadığını ifade eden Güngör, üyelerinin refahı ve mutluluğu için ve onların tüm sorunlarıyla da yakından ilgilendiklerini belirtti. Ayrıca bölgemizin iki güzide üniversitelerinin birlikte çalışmasının önemine vurgu yapan Güngör, İSTE ve KORKUT ATA üniversitelerinde birlikte çalışma yaparak bölgemizdeki işsizlik ve istihdam konusunun çözümüne katkı sunmasını beklediğini belirterek bu sorunların birlikte ve yerinde çözülmesi gerekliliğine vurgu yaptı.

MHP İl başkan vekili Ceren AYBABA ise Özçelik İş Şube Başkanı ve Yönetiminin bu güzel ve samimi karşılamaları , aynı zamanda bölgenin güncel sorunlarının karşılıklı müzakere edilme fırsatı yakalanmasından dolayı mutlu olduğunu ifade ederek sık sık bir araya gelme arzusunda olduklarını; Başkanımızın birlikte ve yerinde çözüm önerilerini desteklediklerini belirtti.
Ziyaret sonunda yeni hizmet binasını gezen misafirler binanın kazanılmasında emeği geçen başta Genel Başkan Yunus Değirmenci ve tüm ekibine teşekkür ettiler.

OZCELIK IS SENDIKASI 1

OZCELIK IS SENDIKASI 2

Önceki İçerikHatay Valisi Rahmi Doğan, İskenderun TOKİ Konutlarının su sorunları, Aslantaş Barajı ve Vakıf İşhanı ile ilgili toplantı düzenledi
Sonraki İçerikHatayspor’dan 8 MİLYON EURO’luk Satış
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.