Lütfü Savaş, Boupendza’yı 10 milyon avrodan daha düşük bir ücretle, satmayı düşünmüyoruz” dedi

LÜTFÜ SAVAŞ BOUPENDZA’YA GELEN TEKLİFLERİ DOĞRULADI

Lütfü Savaş, 19 maçta attığı 15 golle Süper Lig’de gol krallığı yarışında zirvede bulunan Aaron Boupendza’ya transfer teklifinin olduğunu belirtti.

Rusya ve İtalya’dan tekliflerin olduğunu ancak oyuncuyu satmayı düşünmediklerini belirten Lütfü Savaş, “Boupendza çok teknik, hızlı ve güçlü bir oyuncu. 5 milyon avronun üzerinde teklifler geldi. Ancak değerini bulmadan, 10 milyon avrodan daha düşük bir ücretle, satmayı düşünmüyoruz” dedi.

Aaron Boupendza kimdir nereli kaç yaşında?

7 Ağustos 1996’da Gabon’un en büyük şehirlerinden biri olan Moanda’da dünyaya gelen Aaron Boupendza, santrafor mevkiinde oynuyor. 25 yaşındaki futbolcu Gabonlu, Süper Lig ekiplerinden Hatayspor’un başarısı için ter döküyor.

2016 yılında Fransız ekibi Bourdeaux ile sözleşme imzaladıktan sonra Fransa’nın alt liglerinde kiralık olarak oynayan Aaron Boupendza, 5 Ağustos 2020’de 300 bin euro karşılığında Hatayspor’la anlaştı.

Aaron Boupendza
Aaron Boupendza
Önceki İçerikArsuz’da Sel Felaketi Yaşanan Yerlerde Temizlik Çalışmaları Devam Ediyor
Sonraki İçerikHak İş Hatay il Başkanı ve Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı, Kâbe fotoğrafının yere serilmesini sert bir dille kınadı
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.