Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasından İTSO’ya Ziyaret

‘Bilecik ile İskenderun Bölgesindeki Son Ticari ve Kültürel gelişmeler ele alındı”

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Muharrem Kaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ercan Düzgün ve M. Serhat Öztürk Akdeniz Bölgesi Oda/Borsa ziyaretleri kapsamında, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına nezaket ziyaretinde bulundular.

Bilecik TSO Meclis Başkan Yardımcısı Muharrem Kaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ercan Düzgün ve M. Serhat Öztürk ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek nazik kabulleri ve misafirperverliklerinden dolayı, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine teşekkür ettiler.

Ziyarette, Bilecik ve İskenderun Bölgesindeki ticari ve kültürel faaliyetler hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

Ziyaretin anısına İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz tarafından Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine plaket takdim edilirken, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi de İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a plaket takdim ettiler.

Bilecik TSO Yönetiminin ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcıları Muhsin Yeter ve Mahir Taner yer aldı.

BILECIK

BILECIK2

BILECIK3

Önceki İçerikHBB , bitkileri kendi tesislerinde üretmeye başladı
Sonraki İçerikCHP Hatay Milletvekili Sayın Suzan Şahin Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şubesini ziyaret etti
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.