ULAŞTIRMA BAKANI KARA İSMAİLOĞLU, İSKENDERUN BELEDİYESİNİN OTOBAN KAVŞAK DÜZENLEME PROJELERİNİ YERLERİNDE İNCELEDİ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun halkına en iyi vermenin gayreti içerisinde olduklarını belirtti.
Bir dizi ziyaret ve inceleme gezisi için İskenderun’a gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ve beraberindeki heyet şekere otoban kavşağında yapılması planlanan otoban kavşak düzenleme projesini yerinde inceledi.
Düzenlenen inceleme gezisi hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Değişen ve gelişen İskenderun’umuza yapılacak olan otoban kavşak düzenleme projelerimizi yerinde incelemek üzere kentimize gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Kara İsmailoğlu’nu ve beraberinde Hatay Valimizi, Milletvekillerimizi ve İlçe Belediye Başkanlarımızı karşıladık. Sayın Bakanımıza İskenderun’umuzun trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan Şekere ve Aşkarbeyli otoban kavşak düzenleme projemiz hakkında yerinde bilgiler verdik ”dedi.
Başkan Tosyalı,” İlçemize ilişkin ulaştırma ve yatırım projelerinin görüşüldüğü inceleme gezisinde, ilgi, alaka ve desteklerinden dolayı Sayın Bakanımıza ilçemiz adına şükranlarımızı sunuyorum ”ifadelerini kullandı.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ise projeleri yakından inceleyerek,” Dünya’da intermodal taşımacılığın en önemli merkezlerinden olan İskenderun’umuza ayrı bir önem veriyoruz. Bu projeleri planlı ve yoğun bir çalışma içerisinde gerçekleştirip tamamlama hedefindeyiz. Kent içi ve çevresinden geçen bu yolda yapılacak olan düzenlemeler ulaşımı daha akıcı daha kolay hale getirecek. Kentimizi ve ülkemizi daha ileriye taşıyacak çalışmalarımızda güç birliği yaparak hedeflerimize ulaşacağız” şeklinde konuştu.

iskenderunhaber 1 2

iskenderunhaber 2 2

iskenderunhaber 3 1

iskenderunhaber 4

iskenderunhaber 5

iskenderunhaber 6

iskenderunhaber 7

iskenderunhaber 8

iskenderunhaber 9

iskenderunhaber 10

iskenderunhaber 11

Önceki İçerikİste Öğrenci Ve Personeline Avrupa Kapılarını Aralıyor
Sonraki İçerikİTSO Yönetimi İş insanı Antakya OSB Başkanı Tahsin Kabaali’ne Başarılarından ötürü Plaket Takdim Etti