Katmerci Bülent ve Vahit Usta Kendi İş Yerlerinde Hizmet veriyor

İskenderun halkına Katmer tatlısını sevdiren ve kendi iş yerlerini açan Bülent/Vahit Ustaların tatlıları parmak ısırtıyor.


Gaziantep’li Katmerci Bülent Ustanın ellerinde şekillenen Katmer Tatlısı başta olmak üzere diğer tatlı ve pasta çeşitleri imalattan halka taze, sağlıklı ve son derece hijyenik bir şekilde sunuluyor.

Katmer Tatlısının yanı sıra Poğaça, simit, su böreği, Küt Böreği, Milföy böreği ve pasta çeşitleri ile hizmet veriliyor. Vatandaşların en mutlu ve özel günleri için toplu siparişlerde alınıyor ve büyük bir titizlikle hazırlanarak müşterilerine sunuluyor.
İskenderun ve bölge halkına Katmer Tatlısını sevdiren Bülent Usta ile yaptığımız özel röportajda mesleği ile ilgili bilgiler verdi.

“Öncelikle Her İşte Dürüstlük ve İşini Sevmek Önemlidir”

Merhaba Ben Bülent Özçerik, 1977 Gaziantep Şahinbey doğumluyum. Bu mesleğe 1986 yılında Gaziantep Akşam Simitte başladım. Öncelikle her işte dürüstlük ve işini sevmek önemlidir. Ben de işimi severek yaptığım için 23 yıl Akşam simitte devam ettim. Daha sonar İstanbul’da Kaşıbeyaz Restaurantta başladım ve daha sonra kendi iş yerimizi açmaya karar verdim.

KATMER4

Evet bir Antepli olarak neden İskenderun! Çünkü İskenderun’u seviyorum ve daha önce yaptığım ürünlerimin tadına bakan İskenderunlu vatandaşlarımızın bu tatlılardan bize de lazım demeleri üzerine benim de çok sevdiğim bir şehir olduğu için İskenderun’u seçtim. Sizlere daha lezzetli ve daha iyi hizmet verebilmek için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Ben ve Kuzenim Vahit Mercanla Yola devam. Lezzetin adı Katmerin en kalitelisini tadan müşterilerimizden aldığımız destekle daha kaliteli işler çıkartacağız. Bizlere güvenen İskenderun halkımıza teşekkür ediyoruz.

ADRES: Numune Mah. 571.Sok.İncesu Apt. Bina No:1 İSKENDERUN/HATAY

Telefon : 0535 240 91 30 

DSC 6573

DSC 6576

KATMER1

KATMER2

KATMER3

KATMER5

KATMER6

KATMER7

KATMER8

1 YORUM

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × 4 =