İSKENDERUN İMAR PLANI 2.KEZ ASKIYA ÇIKTI

3
56
2 2
2 2

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”İskenderun 1/1000 ölçekli revizyon uygulama imar planı 2.kez askıya çıkmıştır”dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,eski evlendirme dairesinde askıya çıkan imar planı ile ilgili imar müdürü Bülent Atik’ten bilgiler aldı.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,yaptığı açıklamada,şunları söyledi:
“İskenderun Kent Merkezini içeren 1/1000 ölçekli revizyon uygulama imar planına askı süreci içerisinde yapılan itirazların değerlendirilmesi sonucunda İskenderun Belediye Meclisimiz ile HBB Meclisince onaylanan söz konusu İskenderun Kent Merkezi ve yakın çevresine yönelik 3250 hektar büyüklüğündeki 1/1000 ölçekli revizyon imar planının değişen kısımları için Belediye Binamızın yanındaki eski evlendirme dairesinde 27.11.2020 tarihinde başlamak ve 28.12.2020 tarihinde bitirilmek üzere 30 gün süre ile 2.kez askıya çıkarılmıştır. Değerli halkımızın bilgisine sunulur.”

İSKENDERUN İMAR PLANI 2.KEZ ASKIYA ÇIKTI İSKENDERUN İMAR PLANI 2.KEZ ASKIYA ÇIKTI

3 YORUMLAR

  1. Aslında Bu Kadar İmkan Sağlayan Dijital Teknoloji İmkanları İle İnternet Ortamına Taşınsa SALGIN Tedbirleri Döneminde Doğrusu Olur du?

    Kentin Sahiplerinin Bilgi Edinmesini Kolaylaştırmak Büyük Sevaplardandır.

  2. Fener cad sindeki eski binalar ne. Zaman kentsel dönüşüme girecektir. Saygılarımla…..

  3. Pınarbaşı.numune.Mah. ve.Esentepe. mah.sinde.kentsel. dönüşüm.neden.başlamıyor.her.yerde.yapılıyor.isk.nâ. ilgisiz.kalıyor. iskenderun un. Kaderi.değil.belediyenin.pasif.ve.beceriksizliği.ve.siz.medya.bunu.dile.getirmemek. duyarsız.ve.pasifsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

six + one =