İsdemir’de Çalışan Özçelik-İş Sendikası Üyelerinden Hayırlı Olsun Ziyareti

GÜNGÖR; “Bizler Sizlerle Güçlüyüz. Sizlerin Emek ve Alın Teri ile Kazanılmış Haklarınızı Korumak İçin Var Gücümüzle Çalışıyoruz”
Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi yeni hizmet binasına hayırlı olsun ziyaretleri aralıksız devam ediyor.
İSDEMİR’de çalışan Özçelik-İş Sendikası üyeleri Şube Başkanı Mehmet Güngör ve Yönetim Kurulu Üyelerini yeni hizmet binasında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Hak ve emek mücadelesine bundan sonra daha emin ve kararlılıkla devam edeceklerini belirten Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirerek; “Bizler sizlerle güçlüyüz. Sizlerin emek ve alın teri ile kazanılmış haklarınızı korumak için var gücümüzle çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde daha güçlü yarınlara ulaşacağız” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

İsdemir’de Çalışan Özçelik-İş Sendikası Üyelerinden Hayırlı Olsun Ziyareti İsdemir’de Çalışan Özçelik-İş Sendikası Üyelerinden Hayırlı Olsun Ziyareti İsdemir’de Çalışan Özçelik-İş Sendikası Üyelerinden Hayırlı Olsun Ziyareti

Önceki İçerikAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş’ın Hatay’a Gönderdıği 32 Bin Fidan Toprakla Buluştu
Sonraki İçerikTerör Örgütü Çocukları Nasıl Kandırıyor
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.