İskenderun Belediyesinden “Öğretmenimin Kadrajından Fotoğraf Yarışması ve Sergisi

0
46
2 1
2 1

İSKENDERUN BELEDİYESİ ÖĞRETMENLER ARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI VE SERGİSİ DÜZENLİYOR

İskenderun Belediyesi 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile öğretmenler arası fotoğraf yarışması ve sergisi düzenliyor.
Düzenlenen yarışma hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sosyal ve kültürel etkinler düzenlemeye devam ettiklerini belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Belediyemiz tarafından 24 Kasım 2020 Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen fotoğraf yarışmasına 20 Kasım 2020 Cuma günü saat 17.00’ye kadar başvuru alınacaktır. Yarışmaya Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Resmi ve Özel okullarda ve kurumlarda çalışan öğretmen, yöneticiler başvurabilecektir. Yarışmanın amacı, Öğretmenlerde fotoğrafçılığa olan ilginin artırılması, 24 Kasım etkinlikleri kapsamında öğretmenlerimiz ile ilgili farkındalık oluşturmak ve Öğretmenlerimizin bireysel yeteneklerinin geliştirilmesi ve potansiyellerinin ortaya çıkarılmasına destek olmaktır ”dedi.
Yarışmanın temasının eğitim, öğrenci ve doğa olduğunu belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Yarışmaya katılım bedelsizdir. Her katılımcı en çok 3 eserle yarışmaya katılabilir. Ancak sadece bir eseri sergiye dahil edilecek ya da ödüllendirilecektir. Yarışmada dereceye giren ilk üç kişiye çeşitli hediyeler verilecektir. Yarışma ile ilgili detaylı bilgilere İskenderun.bel.tr resmi web adresinden ulaşılabilmektedir ”şeklinde konuştu.

İskenderun Belediyesinden “Öğretmenimin Kadrajından Fotoğraf Yarışması ve Sergisi İskenderun Belediyesinden “Öğretmenimin Kadrajından Fotoğraf Yarışması ve Sergisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × two =