Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık; Belenli kardeşlerimizin yanındayız

Demirel, Erkan Erdoğan, Beylikdüzü Meclis Üyesi Handan Öztürk ve beraberindeki heyetle birlikte, Belen ilçemizde yaşanan orman yangın felaketi nedeniyle, geçmiş olsun dileklerini ve maddi manevi desteklerini ilettiler.
Belen Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Çalık’a ve beraberindeki heyete teşekkürlerimi sunan Başkan Gül; “Böylesine acı bir olayın ardından ülkemizin dört bir yanından maddi manevi desteklerini ileten dostlarımızın araması ve bizlerin yanında olması, ülkemiz adına birlik ve beraberliğimizin bir göstergesi.” İfadelerini kullanarak. Yangın günü yaşanılan olaylarla ilgili bilgilendirmede bulundu.

Beylikdüzü İlçe Belediye Başkanı sayın Mehmet Murat Çalık ise yaşanılan orman yangını nedeniyle büyük bir üzüntü duyduklarını ve Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Hatay benim şahsi meselemdir” sözünü anımsatarak, bizler Hatay’ımızın yaşadığı yaraları sarma adına maddi manevi desteğimizle kardeşlerimizin yanında olacağız.” İfadelerini kullandı.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık; Belenli kardeşlerimizin yanındayız Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık; Belenli kardeşlerimizin yanındayız

Önceki İçerikHatay’da Bir İlk ! Ameliyat Olmadan Estetik İşlemi Yaptırın
Sonraki İçerikArsuz, İskenderun, Dörtyol ve Payas’ta Haftasonu Elektrikler Kesik Olacak
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.