İskenderun Zabıtasından İşyerlerine Gece Denetimi

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yeni genelge kapsamında geceleri iş yerlerini denetliyor.
Alınan kararlar doğrultusunda paket servis yapan ve gel al şeklindeki uygulamalar hariç, lokanta, restoran, pastane, kafe gibi yeme içme yerleri, kahvehane, kıraathane ve çay ocakları, berber, kuaför, güzellik merkezleri, düğün salonları, halı sahalar ve spor salonları, internet kafeler, elektronik oyun salonları, tiyatro, sinema ve konser salonları, yüzme havuzu, hamam, vb. yerlerin en geç saat 22.00’de kapanması kararlaştırılmıştı.
Bu kapsamda Zabıta Müdürlüğü ekipleri de alınan karar doğrultusunda tüm iş yerlerini tebligatla bilgilendirirken gece 22.00’dan sonra da iş yerlerine yönelik denetim gerçekleştirdi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz işyerlerine ilişkin denetim gerçekleştiriyor. Ekiplerimiz Koronavirüs ile mücadele kapsamında “İş yerlerinin En Geç Saat: 22.00’da Kapatılması” kararı ile birlikte maske, sosyal mesafe ve temizlik konularında esnaflarımıza gerekli uyarıları yapıyor. Lütfen Kurallara uyalım” şeklinde konuştu.

İskenderun Zabıtasından İşyerlerine Gece Denetimi İskenderun Zabıtasından İşyerlerine Gece Denetimi

Önceki İçerikİskenderun Belediyesinden Emlak Ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit Uyarısı
Sonraki İçerikİskenderun Belediyesinden “Çocuk Gözüyle Atatürk” Konulu Resim Yarışması
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.