İTSO Yönetiminden ATSİAD’a Nezaket Ziyareti

“Bölgemizde Yaşanan Son Ekonomik Gelişmeler Ele Alındı”
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Akdeniz Tüccar Sanayici ve İşadamları Derneği (ATSİAD)’ne nezaket ziyaretinde bulundular.
Akdeniz Bölgesinde faaliyet gösteren tüccar, sanayici ve İş insanlarını bir çatı altında toplamayı amaçlayan ATSİAD’ın Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Yılmaz yer alıyor.
ATSİAD Yönetimi İTSO Yönetimini nezaketle karşılarken, toplantıda, bölgemizde yaşanan son ekonomik gelişmeler ele alındı.

‘Birlikten Doğan Güç’ sloganıyla yola çıkan bölge işadamlarının bir araya gelerek kurduğu Akdeniz Tüccar ve Sanayici İşadamları Derneği, belirlediği hedeflere emin adımlarla ilerliyor.

ATSİAD A.Ş.’nin Kurulduğu günden bu yana bölgede etkin bir Sivil Toplum Kuruluşu olmayı hedeflediğini belirten Dernek Başkanı Yusuf Yılmaz;
“Akdeniz Tüccar ve Sanayici İşadamları Derneği üyesi iş insanlarımızla güç birliği oluşturarak kurduğumuz derneğimizde bu güne kadar önemli projeler gerçekleştirdik. Son yıllarda özellikle pandemi süreci ve en son bölgemizde yaşanan orman yangınları ve bu yangınlarda bir çok fabrikaların ve iş yerlerinin hasar görmesi bölgemiz ekonomisini etkilese de el birliği ile önümüzdeki süreçte bu sıkıntıların aşılacağına inanıyoruz. Zaten bölgemizi ilgilendiren bir çok projelerde İTSO yönetimi ile birlikte hareket ediyoruz. Amacımız istihdam sağladığımız bölgemize daha çok hizmet ederek ekonomik yönden kalkınmayı hedefliyoruz” şeklinde değerlendirmelerde bulunarak ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirdi.
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, “Bölgemizin güçlü Sivil Toplum Kuruluşlarından olan ATSİAD’ın yönetimine hayırlı olsun diyoruz. Bölgemizin güçlü sanayicileri ve iş insanlarını çatısında bulunduruyorsunuz. Burada hepimizin ortak amacı bölgemize değer katacak projelerde el birliği ile hareket etmektir. Odamız Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda ATSİAD’ın Başkanı Yusuf Yılmaz ve yönetimine başarılar diliyoruz. Son yıllarda bölgemizde gerek pandemi süreci gerek Orman yangınlarında bir çok iş yerlerimizin önemli ölçüde maddi zarara uğramaları hepimizi derinden üzmüştür. İTSO olarak sanayicilerimizi ve üyelerimizi gezerek ilk günden itibaren yanlarında olduk. Temennimiz bu zorlu süreci kenetlenerek el birliği ile aşmaktır” şeklinde konuştu.
Akdeniz Tüccar Sanayici ve İşadamları Derneği (ATSİAD)’ın ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, İTSO Muhasip üyesi Gassan Kuran, İTSO yönetim kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu, Raşit Özyurt, İTSO Meclis Başkan Yardımcısı ve ATSİAD Yönetim Kurulu üyesi Tuncay Paşaoğlu da yer aldı.

İTSO Yönetiminden ATSİAD’a Nezaket Ziyareti İTSO Yönetiminden ATSİAD’a Nezaket Ziyareti İTSO Yönetiminden ATSİAD’a Nezaket Ziyareti İTSO Yönetiminden ATSİAD’a Nezaket Ziyareti

Önceki İçerikMevsim Geçişleri Çocuklarınızı Hasta Etmesin!
Sonraki İçerikMeteoroloji Hatay’ı Sarı Kod İle Uyardı