TOBB Hatay Genç Girişimciler Kurulu İTSO’yu Ziyaret Etti

TOBB Hatay Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a nezaket ziyaretinde bulundular.
Ekim ayı toplantısını İTSO ‘de gerçekleştiren Hatay Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi üyeleri, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı da ziyaret ederek, kurulun çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Kurul Başkanı Ali Dablan ; “Yaz mevsiminin ardından hızlanan kurul çalışmalarımız pandemi sürecine rağmen devam etmektedir. Ekim ayı toplantımızı da İTSO’da gerçekleştirdik ve oldukça verimli geçti. Önümüzdeki sürecin ekonomiye katkılarının ve bölgemiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Hatay Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi üyeleri olarak sizlerin çalışmaları genç iş insanlarımızın yeni projeler üretmeleri bölgemiz ekonomisi için önemli olduğunu düşünüyorum ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

TOBB Hatay Genç Girişimciler Kurulu İTSO’yu Ziyaret Etti TOBB Hatay Genç Girişimciler Kurulu İTSO’yu Ziyaret Etti

Önceki İçerikArsuz , Belen ve İskenderun’da Elektrikler Kesik Olacak
Sonraki İçerikYeditepe (Bezge)’li Vatandaşlarımızdan Güven Veren Ziyaret
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.