HATOK-DER Yönetiminden İTSO’ya Nezaket Ziyareti

Hatay Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği (HATOK-DER) Yönetim Kurulu Üyeleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na nezaket ziyaretinde bulundular.
(HATOK-DER) Başkanı Fatma Oduncu, Başkan Yardımcısı Levent Erdem ve Yönetim Kurulu Üyesi Selma Türkoğlu ziyarette yer aldı.
(HATOK-DER) Başkanı Fatma Oduncu ziyarette yaptığı konuşmasında;
“Türkiye’de Okul Öncesi eğitimin gerekli yeterliliğe ulaşmadığına inanan eğitimciler olarak 26.06.2020 tarihinde derneğimizi kurduk. İskenderun da ki kreş ve Anaokulları ile birlikte ilk toplantımızı da yaptıktan sonra Antakya’da da üyelerimizle bir araya geliyoruz. Derneğimiz olarak Hatay ve ilçelerini kapsamaktadır. Bu bağlamda tüm eğitim kurumları ile birlikte Okul Öncesi eğitim kurumlarımızın sorunlarını en yetkili birimlere kavuşturmak için çaba sarf ediyoruz. Özellikle pandemi döneminde öğrenci sayılarımızın azalması ve personel sayımızın çokluğu işletme sahipleri olarak bizleri ekonomik yönden etkiledi. Bu süreçte Okul öncesi eğitim kurumlarımızın sorunlarının dikkate alınmasını istiyoruz” dedi.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Eğitimci olarak yaşamış olduğunuz sorunları yakından biliyor ve takip ediyoruz. Konu ile ilgili gerekli girişimlerimizi en yetkili birimlere ileteceğiz ve konunun takipçisi olacağız. Bu vesile ile Derneğinizin hayırlı olmasını temenni eder, yönetim Kurulunuza çalışmalarında başarılar dilerim” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

HATOK-DER Yönetiminden İTSO’ya Nezaket Ziyareti

Önceki İçerikHatay Valiliği Konaklama Tesislerinde Uygulanacak Standartlar ve Tedbirleri Açıkladı
Sonraki İçerikArsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven,doğal yaşamı etkileyecek her türlü duruma karşıyız