İTSO Başkanı Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Yeter Yangında Zarar Gören üyeleri ziyaret etti

“ TOBB ve İTSO Olarak Üyelerimizin Yanındayız”
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, hafta sonu Belen, İskenderun ve Arsuz’da meydana gelen orman yangınında iş yerleri yanan üyeleri ziyaret ederek fabrikada incelemelerde bulundular.

Hafta sonu meyana gelen orman yangınında yüzlerce dönüm ormanlık alan yanarken, ev ve iş yerleri de çıkan yangında büyük hasar gördü.
Can kaybının yaşanmadığı orman yangınında özellikle Belen, Sarımazı ,Arsuz ve Nardüzü bölgesinde faaliyet gösteren ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası üyesi olan fabrikalarda maddi hasarlar oluştu.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası üyesi olan Cansu Antrepoları sahibi Mehmet Aslan ve fabrika yetkililerini ,Eksper Filtre Yetkilileri Zeki Dokumacı ve Uğur Dokumacı ve Nas Gıda sahipleri Selahattin Nas ve Fariz Nas ziyaret eden İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, “El birliği ile acıların sarılacağını belirttiler.
Hatay’da yangın haberini alır almaz TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun kendilerini aradığını belirten İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “TOBB Başkanımız ve İTSO olarak yangında zarar gören üyelerimizin yanlarında olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz. Bir daha böyle felaketlerin yaşanmamasını temenni ediyor, Tekrar geçmiş olsun diyoruz. Tek tesellimiz yangında can kaybının yaşanmamasıdır” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

İTSO Başkanı Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Yeter Yangında Zarar Gören üyeleri ziyaret etti İTSO Başkanı Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Yeter Yangında Zarar Gören üyeleri ziyaret etti İTSO Başkanı Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Yeter Yangında Zarar Gören üyeleri ziyaret etti İTSO Başkanı Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Yeter Yangında Zarar Gören üyeleri ziyaret etti İTSO Başkanı Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Yeter Yangında Zarar Gören üyeleri ziyaret etti İTSO Başkanı Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Yeter Yangında Zarar Gören üyeleri ziyaret etti

Önceki İçerikİskenderun Futbol Kulübü Çengelköy deplasmanından galibiyetle dönüyor
Sonraki İçerikÜnlü isimlerden Hatay’a Destek
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.