Hbb Ve Hatsu Personellerine Koronavirüs Hakkında Bilgilendirme Toplantısı

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), İskenderun İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı doktorlar tarafından hizmet içi eğitim programları kapsamında personellere yönelik Covid-19 salgınından korunma yolları hakkında bilgilendirme toplantısının düzenlendiğini duyurdu.
Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında alınan tedbirlerin yanı sıra bilgilendirme toplantıları ile bilinçlendirilme yapıldığının bilgisini veren Genel Müdürlük, İskenderun İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından İskenderun HATSU Hizmet Binası toplantı salonunda personellere yönelik maske, hijyen ve mesafe konularında bilgilendirme yapıldığını aktardı.
Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ile ilgili tedbirlerin aksatmadan sürdürüldüğüne vurgu yapan HATSU, kapalı alanlarda virüsün yayılmasını önlemek için verilen mücadelenin hayat kurtardığına dikkat çekti.

Hbb Ve Hatsu Personellerine Koronavirüs Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Hbb Ve Hatsu Personellerine Koronavirüs Hakkında Bilgilendirme Toplantısı

Önceki İçerikKoronavirüsten Dolayı Meme Kontrollerinizi İhmal Etmeyin
Sonraki İçerikHatay Valiliği Konaklama Tesislerinde Uygulanacak Standartlar ve Tedbirleri Açıkladı