Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat İTSO’yu Ziyaret etti

Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat ve İskenderun İlçe Sağlık Müdürü Dr. Volkan Yeter İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına nezaket ziyaretinde bulundular.
Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, İskenderun ziyaretleri kapsamında İlçe Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda ilçe sağlık müdürlüğü personelleri ile bir araya geldiklerini, Hatay ilinde yürütülen sağlık hizmetleri, korona tedbirleri ve yeni sağlık yatırımları ile ilgili titiz bir çalışma içerisinde olduklarını belirterek, halk sağlığına bu hassas süreçte çok önem verdiklerini vurguladı.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, Pandemi sürecinde İTSO olarak hassas hareket ettiklerini, sosyal mesafe kurallarına uyduklarını, odada yürütülen etkinliklerin çoğunun video konferans ile gerçekleştirildiğine vurgu yaptı.
Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat ve İskenderun İlçe Sağlık Müdürü Dr. Volkan Yeter’in ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter yer aldı.

Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat İTSO’yu Ziyaret etti Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat İTSO’yu Ziyaret etti

Önceki İçerikÜnlü isimlerden Hatay’a Destek
Sonraki İçerikMaske, Mesafe Ve Hijyen Denetimleri Artarak Devam Ediyor
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.