Canlarını Ortaya Koyan İtfaiye Personellerine Teşekkür Ediyoruz

Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, İskenderun ve Belen ilçeleri arasında bulunan Sarımazı Mahallesi TOKİ ve İssume bölgesi arasındaki yerleşim yerlerine yakın ormanlık alanda meydana gelen orman yangınına Orman Müdürlüğü ekipleri ile birlikte müdahale ediyor.
Rüzgârın etkisiyle farklı noktalara sıçrayan yangını kontrol altına almak için seferber olan Büyükşehir itfaiye ekipleri, daha fazla kayıp yaşanmaması için büyük çaba harcıyor.
Bölgeye tüm ilçelerden ekiplerin sevk edildiğini bildiren Büyükşehir yetkilileri, yangını en kısa sürede kontrol altına almak için var güçleriyle çalışmaya devam ettiklerini belirtti.

Canlarını Ortaya Koyan İtfaiye Personellerine Teşekkür Ediyoruz Canlarını Ortaya Koyan İtfaiye Personellerine Teşekkür Ediyoruz Canlarını Ortaya Koyan İtfaiye Personellerine Teşekkür Ediyoruz Canlarını Ortaya Koyan İtfaiye Personellerine Teşekkür Ediyoruz Canlarını Ortaya Koyan İtfaiye Personellerine Teşekkür Ediyoruz Canlarını Ortaya Koyan İtfaiye Personellerine Teşekkür Ediyoruz Canlarını Ortaya Koyan İtfaiye Personellerine Teşekkür Ediyoruz Canlarını Ortaya Koyan İtfaiye Personellerine Teşekkür Ediyoruz Canlarını Ortaya Koyan İtfaiye Personellerine Teşekkür Ediyoruz Canlarını Ortaya Koyan İtfaiye Personellerine Teşekkür Ediyoruz

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.