Saadet Partisi GİK Üyesi Doç.Dr.Necmettin Çalışkan İskenderun İlçe Müftüsü Osman Şekerci’ye nezaket ziyareti

0
14
muftu ziyaret
muftu ziyaret

Saadet Partisi GİK Üyesi Doç.Dr.Necmettin Çalışkan İlçe Yönetimi ile birlikte İskenderun İlçe Müftüsü Osman Şekerci’ye nezaket ziyaretinde bulundular

Saadet Partisi GİK Üyesi Doç.Dr.Necmettin Çalışkan İlçe Yönetimi ile birlikte İskenderun İlçe Müftüsü Osman Şekerci’yi ziyaret ederek Camiler Haftasını kutladılar.
Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle gerçekleştirilen ziyarette, Saadet Partisi GİK Üyesi Doç.Dr.Necmettin Çalışkan, İskenderun İlçe Başkanı Halil İbrahim Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu.
İskenderun İlçe Müftüsü Osman Şekerci ise ziyaretten ötürür memnuniyetini dile getirerek, Diyanet İşleri Başkanlığı olarak bu yıl Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nda “Cami ve İlim” konusunu tema olarak belirlenmiştir” diyerek, Camiler Haftasının hayırlara vesile olmasını diledi.

HABER: MÜRSEL SEHER

Saadet Partisi GİK Üyesi Doç.Dr.Necmettin Çalışkan İskenderun İlçe Müftüsü Osman Şekerci’ye nezaket ziyareti Saadet Partisi GİK Üyesi Doç.Dr.Necmettin Çalışkan İskenderun İlçe Müftüsü Osman Şekerci’ye nezaket ziyareti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × four =